Зеленський не підписав закон про ТСК, бо потрібен додатковий час для його вивчення, - Стефанчук


Президент України Володимир Зеленський прострочив конституційні терміни підписання закону про ТСК, який передбачає процедуру імпічменту, бо треба додатковий час на його вивчення

Про це заявив представник президента в Раді Руслан Стефанчук під час погоджувальної ради, передає Еспресо.TV Об этом сообщает jkg-portal.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Президент розуміє складність і важливість цього закону ще потребує певного часу для його вивчення. Рішення буде оприлюднено найближчим часом", — заявив Стефанчук.

Він зазначив, що проаналізували діяльність 5-го президента Петра Порошенка, який також брав додатковий час для вивчення закону.

"Деякі закони пролежали без підпису президента понад 2,5 роки. У канцелярії ми не знайшли листів щодо негайного їхнього підписання", — додав Стефанчук.

Раніше голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляв, що Зеленський прострочив конституційний термін відповіді щодо закону про ТСК, який передбачає імпічмент.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/zelenskyy_ne_pidpysav_zakon_pro_tsk_bo_potriben_dodatkovyy_chas_dlya_yogo_vyvchennya_stefanchuk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя